3. Ramazan Etkinlikleri

  • Etkinlik Yeri

    Mersin Büyükşehir Belediyesi

  • Etkinlik Başlangıç / Bitiş Tarihi

    06 Haziran 2016 / 04 Temmuz 2016

  • Etkinlik Saati

    22:00 / 10:00

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘3. Ramazan Etkinlikleri ’ kapsamında açılan MESKİ tanıtım standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor.

Tanıtım Standında, MESKİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları tarafından MESKİ’nin yaptığı faaliyetlerin tanıtımı yapılırken, vatandaşlarımızın şikâyet ve önerileri de alınmaktadır. Suyun önemi ve su tasarrufu konusunda bilgiler verildiği tanıtım standını ziyarete gelen ziyaretçileri için hazırlanan ve su tasarrufunu anlatan hediyeler dağıtılmaktadır.

MESKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “ Genel Müdürlük olarak vatandaşlarımıza nasıl daha iyi hizmet sunabiliriz diye çalışıyoruz. ‘3. Ramazan Etkinlikleri’ kapsamında açtığımız stantta yaptığımız faaliyetleri Mersinlilere doğrudan anlatma fırsatı buluyoruz. Çocuklarımıza su tasarrufunu anlatan eğlenceli hediyeler dağıtıyoruz. Etkinlikte kurduğumuz stant ile ilgili aldığımız geri dönüşler, standımızı ziyarete gelen vatandaşlarımızın MESKİ hakkında memnuniyetleri bizleri çok mutlu ediyor. Özgecan Aslan Barış Meydanı’nda yer alan MESKİ tanıtım standını ziyaretçilerimiz Ramazan boyunca ziyaret edebilirler  ” denildi.