6. Türk-Alman Su İşbirliği Günleri

  • Etkinlik Yeri

    6. Türk-Alman Su İşbirliği Günleri

  • Etkinlik Başlangıç / Bitiş Tarihi

    18 Ekim 2016 / 19 Ekim 2016

  • Etkinlik Saati

    00:00 / 23:59

6. Türk-Alman Su İşbirliği Günleri

Tarih: 18-19 Ekim 2016
Yer: Mersin HiltonSA, Palmiye Mahallesi, 1225 Sokak No:1, 33110 , Mersin

Türk-Alman Su İşbirliği Günleri’nin (GWP Days) altıncısı 18-19 Ekim 2016 tarihlerinde Mersin’de MESKİ ile işbirliğinde düzenlenecektir. 6. GWP Days kapsamında yine özel sektör, yerel yönetimler, kamu ve birliklerden uzmanlar ve yetkililer, suyun etkin ve sürdürülebilir ekonomisini, çevreye duyarlı teknolojileri, çözümler ve işbirliği imkanlarını ele alacaklardır.

18 Ekim 2016, Salı günü stant ziyaretleri ve network görüşmeleriyle başlayacak olan etkinlikte öğleden sonra resmi açış konuşmaları ve oturumlar gerçekleşecektir.

19 Ekim 2016, Çarşamba günü ise Türk ve Alman uzmanların katılımıyla farklı workshoplar ve workshop konularının tartışıldığı yuvarlak masa toplantıları planlanmaktadır.

Katılımcılar etkinlik boyunca gerek tanıtım masalarını ziyaret ederek, gerekse ikili işbirliği görüşmeleri kanalıyla Almanya’dan su teknolojileri alanında ürün ve hizmet sunan şirketlerle ilgili detaylı bilgi edinme imkanı bulacaklar. Toplantıda Türkçe/Almanca simultane çeviri yapılacaktır.

Program
Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi ve güncellenen programı buradan takip edebilirsiniz. Program ve bilgi için lütfen burayı » tıklayınız.

Tanıtım Masası ve Sponsorluk
Türk-Alman Su İşbirliği Günlerinde firma veya ürün tanıtımı yapmak isteyenler kayıt yaptırırken tanıtım masası alternatifini işaretleyerek belirtilen ücret karşılığında rezervasyon yaptırabilirler. Etkinlikte sponsorluk yoluyla tanıtım yapmak isteyen firmalar sponsorluk şartları ve imkanları içinburadan bilgi alabilirler.

Kayıt
6. Türk-Alman Su İşbirliği Günleri’ne kayıt için burayı tıklayınız.

Konaklama
Etkinliğin düzenlendiği Mersin HiltonSA otelinde konaklamak isteyenler oda kontenjanı olduğu müddetçe, GWP‘nin indirimli tarifesinden aşağıdaki link üzerinden rezervasyon yapabilirler. Konaklamalar katılımcılara aittir. Otel rezervasyonu için burayı tıklayınız.

 

İletişim için;

 

Serap Birlik, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü (0)533 743 60 87

Gökçe Gül, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli (0)545 210 09 51

Ayşe İnceol, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli (0) 506 826 97 41