MESKİ AVUKATLAR GÜNÜ’NÜ UNUTMADI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü, Avukatlar günü münasebetiyle 1. Hukuk Müşavirliğinde görev yapan Avukatların gününü kutladı.

MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan GÜNGÖRDÜ ve Genel Müdür Yardımcıları, MESKİ 1. Hukuk Müşavirliğinde görev yapan avukatlarla bir araya gelip avukatlar gününü kutlayarak, günün anısına görev yapan avukatlarla yemekte bir araya geldiler.

Kurumumuzda görev yapan avukatlarımızın ve tüm avukatların, Avukatlar Günü’nü kutlayan MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan GÜNGÖRDÜ yayınladığı mesajında: “Adaletin ve hukukun üstünlüğünün sağlanmasına vesile olan avukatlar; verdikleri hizmetlerle toplumda hukuka, eşitliğe ve adalete duyulan güvenin en yüksek düzeyde olmasına ve vatandaş-devlet ilişkilerinin temeline güvenin yerleştirilmesine büyük katkı sağlamaktadırlar. Kamu vicdanı, adalet ve hakkaniyetin sağlanması hususunda sorumluluk anlayışı içerisinde olan ve  yerine getiren başta kurumumuzdaki avukatlarımızın ve tüm avukat arkadaşlarımızın “Avukatlar Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum. " dedi.