MESKİSPOR U17 TAKIMI İKİNCİ OLDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor U17 takımı 04-07 Nisan 2019 tarihlerinde Hatay’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarında ikinci oldu.

Meskispor U17 takımı ligi yenilgisiz ve lider olarak bitirdiği ligin ardından  Play Off grubunda zorlu 6 haftada 5 galibiyet 1 beraberlik ile namağlup olarak 16 puanla şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Hatay’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına, 76 ilden 133 takımın katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor U17 futbol takımı, oynadığı maçlar sonucunda; Gaziantepspor:2 Meskispor:1, Meskispor :3 Gençlerbirliğispor:3, Osmaniyespor:1 Meskispor:2 sonuçlarını alan Meskispor şampiyonada 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet alarak ikinci oldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor Kulüp Başkanı Baha Günhan Güngördü, Hatay’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarında  ikinci olan Meskispor U17 takımını tebrik etti ve : "Türkiye Şampiyonasına namağlup şampiyonluk unvanı ile katıldık, zorlu bir grupta mücadele ederek ikinci olduk. Teknik heyeti ve futbolcularımızı yürekten kutluyorum. " dedi.